Proč estetické centrum Fit Raz Dva?
Používáme nejmodernější zařízení.
Klademe si důraz na nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb.
Naši pracovníci jsou vyškolení a mají dlouholeté zkušenosti.

Epilace Diode laser – Kontraindikace

Přístroj DIODE LASER MULTI3 je určen k odstranění chloupků a rejuvenaci (omlazování pokožky). Paprsek epilačního laseru pronikne kožním pórem a absorbuje se v melaninu (pigmentu) vlasového kořenu. Radiofrekvenční termoterapie je zaměřena na vlasovou cibulku. Dojde ke spálení vlasových folikul (vlasových kořenů) a vlasové cibulky. Použití určité kombinace radiofrekvenční termoterapie a diodového laseru podporuje regeneraci kolagenové vrstvy pokožky. Hlavice epilačního laseru je zakončena dokonale chlazeným safírovým sklíčkem, aby byl zákrok co nejméně bolestivý. Ošetřovaný klient pociťuje při vlastním zákroku pouze lehké štípání.

Vlasy, chloupky prochází různými vývojovými stádii a laser je schopen trvale zničit pouze chloupky v růstové fázi. Z toho vyplývá, že zákrok je nutné po určitém časovém intervalu opakovat, a to 3 až 8 krát. Regenerace kolagenové vrstvy vyžaduje 3 až 4 ošetření.

Následky, které nelze po laserovém ošetření (epilace, rejuvenace) vyloučit:

Zarudnutí pokožky, změna barvy kůže, drobná poškození kůže.

Uvedené následky jsou pouze dočasné a lze jim předejít dodržováním následujících pokynů:

Po dobu alespoň 6 týdnů před ošetřením chloupky nevytrhávat. V tomto období je nutné chloupky pouze holit nebo stříhat. Den před zákrokem je nutné ošetřenou lokalitu oholit. Minimálně 2 týdny před a po zákroku je nutné chránit se před přímým slunečním zářením krémem s vysokým ochranným faktorem SPF 50+, návštěva solária není v tomto období vhodná. Před započetím laserové epilace je klient povinen informovat ošetřující personál o svém zdravotním stavu, zejména o případných alergiích na léky a léčivé přípravky, nesmí používat světlo citlivé léky, bylinné přípravky a byliny (především měsíček lékařský). Laserová epilace se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám.