Proč estetické centrum Fit Raz Dva?
Používáme nejmodernější zařízení.
Klademe si důraz na nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb.
Naši pracovníci jsou vyškolení a mají dlouholeté zkušenosti.

PDT – Fotodynamická terapie

LED OMEGA7 PDT

LED biologické světlo je moderní metoda péče o pokožku, která vede k celkovému zlepšení stavu pleti. Patří mezi velmi oblíbené omlazující metody pro svoji neinvazivnost a vynikající efekt ošetření. LED paprsky, známé též jako studené světlo, pronikají do hloubky až 5 cm a pomocí silného záření je stimulována buněčná obnova pleti a ozdravné procesy v ní. LED biologické světlo lze použít jako samostatné ošetření, ale také v kombinaci s některými kosmetickými ošetřeními, což nejen zvýší jejich efekt, ale také výrazně šetří Váš čas.

Výhody PDT / LED stroje

● Zlepšuje tón pleti a čistí vady.
● Vyhlazuje texturu pleti, snižuje hrubost a snižuje velikost pórů.
● Eliminuje vznik jemných linek a vrásek.
● Regeneruje pokožku aktivací fibroblastových buněk ke zvýšení produkce kolagenu a elastinu.
● Pomáhá zlepšit vzhled pokožky poškozené sluncem a nepravidelné pigmentace.
● Zvyšuje vlhkost pokožky, která pomáhá pleti získat její mladistvou plnost.
● Zvyšuje cirkulaci, která pomáhá snižovat produkci melaninu, což je příčina vzniku hnědých skvrn.
● Podporuje výživné prvky existující v pokožce.
● Stimuluje a aktivuje metabolické funkce v kožních buňkách.
● Snižuje degradaci kůže způsobenou expozicí věku a prostředí.
● Snižuje výskyt celkového zarudnutí a návalu.
● Snižuje menší bolesti a bolesti: bolesti svalů a kloubů, podvrtnutí, bolesti zad, svalové křeče a bolest a ztuhlost související s artritidou.

Jak funguje biologické světlo LED OMEGA7 PDT?

Za použití různých vlnových délek proniká světlo do tkání, kde je absorbováno mitochondriemi, a tím dochází ke zvýšení celkové buněčné aktivity a buněčného metabolismu pro omlazení pleti. Dochází také k blokaci nadměrného melaninu, což redukuje nežádoucí pigmentace, a dále k desinfekci pokožky, odstranění bakterií a výraznému pozitivnímu účinku na akné.

Pro koho je biologické světlo LED OMEGA7 PDT vhodné?

Studené světlo je vhodné pro všechny typy pokožky. Zejména napomáhá odstranění akné, zesvětlení pigmentací, redukci vrásek, optimalizaci kožního mazu, redukci výrazných pórů, odstranění červenání a kuperózy pokožky, omlazení a projasnění pleti. Díky speciálnímu monochromatickému světlu má ošetření vysoký účinek, a zároveň je bezpečné, protože PDT/LED OMEGA nevyzařuje žádné škodlivé ultrafialové ani infračervené záření. Kontraindikací k použití přístroje je epilepsie, těhotenství, léčba antibiotiky a některé další potíže. Doporučujeme Vám využít bezplatné konzultace a informovat se, zda je pro Vás ošetření vhodné.

LED OMEGA7 PDT – červené světlo 630 nm (hloubka průniku 1 ~ 6 mm)

Vlnová délka 630 nm je známá jako „bioaktivní světlo“. Využívá se zejména ke zlepšení elasticity pokožky a celkového stavu pleti, k redukci pigmentací, zlepšení hojení po úrazech a zákrocích, k omlazení a zvýšení produkce kolagenu, zmenšení pórů v obličeji, ale také pomáhá na unavený obličej a dokáže zlepšit kvalitu spánku. Má výrazný antioxidační účinek pro stárnutí pleti.

LED OMEGA7 PDT – modré světlo 470 nm (hloubka průniku 1 mm)

Využívá se zejména k odstranění akné a redukci jizev po akné, dále při červenání pleti a kuperóze. Modré světlo také skvěle pomáhá proti zimním depresím, způsobeným nedostatkem slunečního svitu.
Vlnová délka 470 nm, může účinně zničit Propionibacterium bez poškození kůže a výrazně zkrátit hojení akné a tlumit jeho vznik. Má baktericidní protizánětlivé účinky.

LED OMEGA7 PDT – zelené světlo 525 nm (hloubka průniku 0,5 ~ 2 mm)
Dokáže redukovat barevnost pleti s pigmentacemi, ale je také vhodné pro pleť bledou a unavenou, zašedlou nebo se žlutým nádechem. Oživuje stárnoucí pokožku a pomáhá obnovit buněčnou stabilitu, má neutralizační účinek. Zabraňuje vysušení pleti a působí příznivě proti otokům.

LED OMEGA7 PDT – zelené světlo 580 nm (hloubka průniku 1 ~ 2 mm)

Napomáhá výměně kyslíku v buňkách, podporuje správnou funkci lymfy, redukuje zarudnutí a vrásky, odstraňuje nadbytečný pigment a podporuje buněčnou imunitu.

LED OMEGA7 PDT – žluté světlo 590 nm (hloubka průniku 1 ~ 2 mm)

Zlepšuje buněčnou výměnu kyslíku, zásobuje kožní buňky energií, zmírňuje pigmentové defekty, podporuje funkci lymfatického systému, vyhlazuje pleť, léčí zarudlou pleť a zvyšuje celkovou imuunitu.

LED OMEGA7 PDT – nachové světlo 

Dvojfrekvenční světlo je kombinací červeného a modrého světla a kombinuje také účinnost
dvou druhů světelné terapie, zejména při léčbě akné.

LED OMEGA7 PDT – bílé světlo

Širokospekrální světlo umožňuje zasáhnout hlubší vrstvy pokožky. Podporuje metabolismus a zlešuje jemné kožní problémy.