Proč estetické centrum Fit Raz Dva?
Používáme nejmodernější zařízení.
Klademe si důraz na nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb.
Naši pracovníci jsou vyškolení a mají dlouholeté zkušenosti.

IONTOVÁ DETOXIKACE

Ionizační detoxikační lázeň nohou je moderní účinný a jednoduchý způsob, jak zbavit buňky toxinů v našem těle.

Efektivně vyrovnává poměry mezi kladnými a zápornými ionty v těle, což se projeví rozptýlením nežádoucích toxinů. Proces iontového čištění stimuluje všechny buňky těla k intenzivnější látkové výměně tím, že obnoví jejich energetickou rovnováhu. Tělo se detoxikuje přirozenými cestami, tedy ledvinami (močí), kůží (potem) a plícemi (dýcháním).

Toto ošetření pomůže uvést organismus zpět do rovnováhy a dá Vám pocit fyzické a duševní pohody díky tomu, že vyrovná kladné a záporné ionty ve vašem těle na správnou úroveň. Ionty jsou částice, jejichž přirozený poměr je v posledních letech narušen civilizačním pokrokem. Buňky mezi sebou a okolím přenášejí prostřednictvím buněčné membrány informace a energii. Zdravé tělo obsahuje podstatně větší množství záporně nabitých iontů, protože záporně nabitý iont představuje pro lidské tělo významný zdroj energie a hraje zásadní roli ve funkci všech buněk našeho organismu.

Iontová nerovnováha způsobuje energetickou nerovnováhu lidského organismu, která ovlivňuje naši celkovou kondici. Následkem pak může být snížení výkonu, síly a stability, zhoršení imunitního systému, kvality spánku, narůstání stresu a mnoho různých onemocnění. Přístroj efektivně vyrovnává počet kladných a záporných iontů v našem těle a tím stimuluje buňky tak, aby přirozenou cestou uvolňovaly toxické látky z těla ven.

Na chodidlech se nachází velké množství reflexních a akupunkturních bodů, zón a nervových zakončení. Když ponoříte nohy do iontové vodní lázně, dostanou se vaše tělní tekutiny do kontaktu s ionizovanou vodou a přenášení energii k jednotlivým buňkám. Energetické impulzy z iontové lázně přenášejí podněty k příslušným orgánům, harmonizuje se buněčná energie a jednotlivé tělesné buňky pak mohou fungovat efektivně, naplno přijímat živiny a snáze vylučovat toxiny.

Dnešní doba se vyznačuje vysokým znečištěním životního prostředí a stresujícím způsobem života, kde se kolem nás vyskytuje stále více látek, které nejsou pro tělo přirozené a my jsme více než kdy dříve vystaveni působení těchto škodlivin (toxinů), které se usazují v našich buňkách. Toxiny tvoří těžké kovy, nezoxidované tuky, nestrávené bílkoviny, zásoby cholesterolu, kyselina močová a další škodlivé látky nahromaděné v těle ze znečištěné vody, atmosféry a nevhodné stravy. Tyto toxiny narušují normální chod organismu a vytvářejí příhodné prostředí pro rozvoj různých nemocí, alergií, nesprávných reakcí imunitního systému a duševních a fyzických potíží. Tomu všemu můžete předcházet detoxikací.

Detoxikace a odkyselení organismu výrazně napomáhá také při  hubnutí (uvolňuje zadržovanou vodu), zlepšuje imunitní systém, kondici, snižuje stres, pomáhá čistit krev, játra, ledviny, pomáhá zmírnit bolesti hlavy, pomáhá k omlazení.

Část odpadních látek opustí tělo prostřednictvím chodidel, zbytek je přefiltrován orgány, které jej vypudí z těla ven. Jedná se o velmi účinný způsob, jak se zbavit toxinů – nezávisle na tom, kde jsou ve vašem těle umístěny. Detoxikace nemá žádné vedlejší účinky a je bezbolestná.

ÚČINKY:

 • Stimuluje vylučování chemických toxinů pocházejících z léků, znečištění životního prostředí a potravin (zejména průmyslová výroba potravin a masa).
 • Stimuluje vylučování těžkých kovů
 • Stimuluje vylučování kyselin
 • Pomáhá neutralizovat viry, bakterie, kvasinky a plísně
 • Zlepšuje trávení a vstřebávání živin (zlepšení vyprazdňování)
 • Zvyšuje přívod kyslíku do organismu
 • Stimuluje přirozený imunitní systém.
 • Čistí játra a ledviny.
 • Zlepšuje statické energie v těle.
 • Pomáhá k omlazení a šíří energii v celém těle.
 • Zvyšuje energii a snižuje stres
 • Aktivuje tělesný metabolismus
 • Čistí krev a pomáhá předcházet arterioskleróze
 • Přispívá k eliminaci volných radikálů
 • Zlepšuje spánek a paměť
 • Uvolňuje zadrženou vodu a podporuje hubnutí.
 • Pomáhá zmírnit bolesti hlavy.
 • Zlepšuje pružnost pokožky, přispívá k redukci vrásek, akné a jiných kožních problémů.
 • Pomáhá v případě edému.

Souběžně s detoxikací provádíme také aplikaci infračerveného bambusového pásu

Tento pás je vyhříván infračerveným zářením a úspěšně napomáhá k zahřívání vnitřních orgánů a zvyšuje tak přirozenou schopnost těla se detoxikovat. Infračervené záření stimuluje zahřívání těla na úrovni buněk a urychluje tím metabolismus a cirkulaci krve v místě, kde je aplikováno. Aplikace pásu dopomáhá úlevě při svalových křečích, zvyšuje průtok krve a snižuje „zatuhnutí“ kloubů v místě aplikace. Nepřímo tak způsobuje také úbytek hmotnosti a to zejména v kombinaci s IONTOVOU DETOXIKACÍ, která uvolňuje toxiny z tukových buněk.