Proč estetické centrum Fit Raz Dva?
Používáme nejmodernější zařízení.
Klademe si důraz na nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb.
Naši pracovníci jsou vyškolení a mají dlouholeté zkušenosti.

Lymfodrenáže s infrasaunou

Potřebujete řešit odvod škodlivin z těla? Pročištění lymfatického systému, tedy „odpadního systému těla“, má komplexně příznivý vliv na biologické chody v organismu včetně odbourávání tuků, eliminaci celulitidy. Lymfatický systém je hlavním systémem odpovědným za odvedení všech nepotřebných látek a celkovou detoxikaci organismu. Proto je přístrojová i manuální lymfatická masáž/drenáž ideálním doplňkovým ošetřením pro zbavení se odbouraných látek a tuků, které jsou uvolněny našimi procedurami.

Nabízíme Vám ošetření žhavou novinkou v oblasti lymfodrenáží. Jde o přístroj Laurlymf IK 1, který kombinuje přístrojovou lymfodrenáž s infračerveným zářením infasaunového obleku. Tato unikátní kombinace několikanásobně zvyšuje efekt lymfodrenáže pro dosažení maximálního snižováním hmotnosti, rozklad tukové tkáně, eliminaci celulitidy a odvedení škodlivin z organismu. Infraterapie podporuje napínání pokožky a stimuluje organismus k efektivnímu odbourávání tuků.

Ošetření je účelně kombinováno s reflexní terapií lymfatických cest, která respektuje staroindické reflexní metody ovlivnění lidského organismu. Kromě zkrácené varianty lze provést i kompletní ruční reflexní masáž lymfatického systému o délce trvání 45 min.


Lymfodrenáže s infrasaunou

Aktuální podobu zvýhodněných balíčků najdete ZDE!