Proč estetické centrum Fit Raz Dva?
Používáme nejmodernější zařízení.
Klademe si důraz na nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb.
Naši pracovníci jsou vyškolení a mají dlouholeté zkušenosti.

Claudia Lipo System – Popis

foto1První přístrojové ošetření v České republice s garancí výsledku!

Claudia Lipo System-IK8+ představuje revoluční technologii založenou na účinné kombinaci bipolární radio frekvence, E-light záření , mechanické válečkové manipulace, podtlakové stimulace tkáně a kavitační technologie.

Technické parametry přístroje:

  • e-light o nejúčinnější vlnové délce 940 nm
  • působení bipolární RF s energií 1MHz
  • absolutní tlak: 90kpa – -25kPa
  • relativní tlak: 10kpa – 75kpa
  • válce: 0-36rpm
  • vakuový pulzní režim: 0,5s – 7,5s

Doposud se to zdálo nemožné, ale konečně je zde metoda, která se plně vyrovná invazivním ošetřením. Ošetření je šetrné, bezbolestné a zaručuje unikátní výsledky. Zhubněte s garancí výsledku rychle a snadno! Základní kůra zahrnuje pouze čtyři ošetření unikátním přístrojem Claudia Lipo System-IK8+. Pokud nebudete spokojeni, provede ošetření znovu nebo vám vrátíme peníze!

Tato nová metoda umožní odstranění významného množství tukové tkáně. A to nejenom co do množství tukové tkáně, ale zejména také sjednocením její struktury. E-light záření navíc prohřívá tkáň i pokožku, což jednak stimuluje rychlost odbourávání tukové tkáně a zároveň zvyšuje pružnost a elasticitu kůže. To v konečném důsledku vede k odstranění kožních defektů vzniklých shromažďováním podkožního tuku.

E-light záření snižuje napětí kůže a bipolární radio energie proniká hluboko do pojivové tkáně. Synergická kombinace těchto dvou technologií doplněná o válečkovou manipulaci, kavitaci a podtlakovou stimulaci vede k velmi účinnému odbourávání tuku a eliminaci celulitidy ošetřované partie. Silná penetrace tkáně vede k odstranění tukové tkáně i v hlubokých vrstvách.

claudie-specialni-balicky-003