Proč estetické centrum Fit Raz Dva?
Používáme nejmodernější zařízení.
Klademe si důraz na nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb.
Naši pracovníci jsou vyškolení a mají dlouholeté zkušenosti.

Micropigmentace / Pernamentní make-up obočí

Detaily nabídky

Platnost nabídky:
Zbývá: Zbývá 10 dní
Nabídka končí 31. 5. 2024
Platnost poukazu:
od: 20. 4. 2024
do: 31. 8. 2024

Cena:
Původní cena: 5 999 Kč
Sleva: 17 %

Cena po slevě: 4 999 Kč

Vláskování + stínování = přirozený efekt

Estetické centrum Fit Raz Dva je zařízení s kompletními službami, včetně permanentního make-up obočí, očních linek a rtů.

Nejpoptávanější službou je ošetření obočí! Níže popisujeme naši techniku práce s obočím. Krásné, 3D, eskalistické obočí, které je upraveno tak, aby odpovídalo vašemu obličeji a barvy odpovídaly vaší barvě a vašemu stylu!

Má vaše obočí špatný tvar? Je obočí přetrhané nebo mu chybí dostatek ochlupení? Má vaše obočí špatnou barvu? Jaký je váš zrak? Jak pevná je vaše ruka? Jak dobrá je vaše technika? Proč si s tím dělat starosti? Tužky a líčidla obočí stojí spoustu peněz. Dovolte nám, abychom vám poskytli řešení permanentního make-upu. Probuďte se již nalíčená a ušetřete drahocenný čas a peníze z každodenní rutiny make-upu!

Vše začíná konzultací a končí Vaším krásným, novým obočím!

Krok 1: Konzultace

Toto prohlášení slýcháme často: „Myslel jsem, že permanentní make-up znamená namalování tlustých čar, které vypadají jako oblouky McDonald’s na čele.“ Před lety tomu tak bylo. Nové pokročilé techniky permanentního make-upu vám však poskytnou realisticky vypadající, dlouhotrvající obočí, které se snadno udržuje. Každý chlup obočí je individuálně kreslen velmi malými jehlami a kosmetickým pigmentem. Každé obočí je zastíněno a tvarováno tak, aby vypadalo co nejpřirozeněji.

Během konzultace si povídáme o tom, co se vám líbí (barva obočí, tvar atd.). Podíváme se na to, jak vypadá vaše obočí s make-upem a bez něj. Když se cítíte pohodlně, přejdeme k dalšímu kroku.

Krok 2: Kreslení personalizované podoby obočí

Příprava, naznačení linie obočí

Po konzultaci začneme měřit a kreslit obočí. Podíváme se na mnoho faktorů včetně tvaru, symetrie, úhlu oblouku, délky ocasu, výběru barvy a stávajícího ochlupení. Tento proces zahrnuje nepřetržitou konzultaci s vámi. Chceme znát váš názor a zpětnou vazbu a nebudeme pokračovat k dalšímu kroku, dokud nebudete plně spokojeni.

Krok 3: Lokální anestezie aplikovaná na znecitlivění obočí

Aplikace lokální anestezie

Častá otázka zní: „Bolí to?“ Naše nejlepší odpověď je, že většinu času to nebolí. Nemůžeme však zaručit, že každý jedinec bude ošetření vnímat zcela bezbolestě, nebo že nejste citlivější jedinec, který může pociťovat brnění nebo nějaký tlak. Snažíme se však, aby ošetření bylo bezbolestné, a pečlivě aplikujeme topická anestetika před a během ošetření. Většina našich klientů nepociťuje žádnou bolest. Naše znecitlivující krémy a roztoky snižují nebo eliminují bolest během ošetření. Používáme velmi malé jehly.

Poté, co necháme znecitlivující krém působit asi 15-20 minut, přistoupíme k dalšímu kroku.

Krok 4: Postup začínáme

V závislosti na typu vaší pleti a výsledcích, které si přejete, použijeme buď Microblade, Digital Permanent Makeup Machine nebo obojí. V každém případě začneme implantovat každý chlup kosmetickým pigmentem a navrhneme realisticky vypadající 3D obočí!

Krok 5: Vaše nové obočí!

Proces obvykle skončí do dvou hodin, kdy vám odhalíme vaše nové krásné obočí! Obočí je podstatnou částí vašeho vzhledu a mnoho lidí chce vypadat stále upraveně. Moment odhalení může to být velmi emocionální a velmi vzrušující. To je naše oblíbená část celého ošetření, protože nám přináší intenzivní pocit radosti.

Krok 6: Každé ráno se probuďte s krásným obočím!

Podívejte se na tato krásná obočí, které jsme vytvořili našim zákazníkům! Většina klientů šetří drahocenný čas a peníze tím, že ráno eliminuje každodenní rutinu líčení. S permanentním make-upem se můžete probudit a jít!

Zavolejte nám nebo napište SMS. Rádi s Vámi vše probereme a těšíme se na setkání s Vámi!

Rezervace je velmi snadná. Jednoduše zavolejte nebo napište

+420 739 567 112 , bud@fitrazdva.cz

Náš rozvrh se rychle zaplňuje (někdy i měsíce dopředu). Rezervujte si schůzku nyní.

Vláskování
Stínování = pudrový efekt, nebo ombré

 

Podmínky akce

  • S kupónem získáváte Micropigmentace / Pernamentní make-up obočí,  jedno ošetření + jedna korekce 6. – 8. týden po ošetření zdarma.
  • Rezervace na tel. 739 567 112 (v Po‑Pá 10‑12 a 13‑16 hod.) nebo na e‑mailu bud@fitrazdva.cz. Otevírací doba Po‑So dle dohody.
  • Poslední objednávky nejpozději 14 dní před koncem platnosti kupónu, později už nelze termín zarezervovat a kupón propadá bez náhrady. Zrušení termínu minimálně 48 hodin předem, jinak kupón bez náhrady propadá. Klient je před ošetřením prokazatelně seznámen s kontraindikacemi a průběhem ošetření v informovaném souhlasu, bez jeho řádného vyplnění nemůže být ošetřen a kupón bez náhrady propadá.

Původní cena: 5 999 Kč
Sleva: 17 %

Cena poukazu po slevě: 4 999 Kč