Proč estetické centrum Fit Raz Dva?
Používáme nejmodernější zařízení.
Klademe si důraz na nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb.
Naši pracovníci jsou vyškolení a mají dlouholeté zkušenosti.

Permanentní make-up rtů

(konturovací tužka na rty, plné, nebo stínované rty)

Ať už preferujete vyzývavější vhled nebo spíše přirozený vzhled, tak permanentní linka na rty a plná barva rtů jim dodají elegantní, hotový vzhled od rána do večera každý den. Nemusí vypadat jako rtěnka. Můžete si vybrat přirozenou barvu ke každodennímu „nošení“, která je jemná a sofistikovaná, a pak přidat svou oblíbenou rtěnku nebo lesk na rty, abyste ji v pátek večer rozářily. V každém případě jsou vaše volby barev přizpůsobeny vašemu vzhledu a stylu. Můžete si přinést svou oblíbenou rtěnku nebo konturovací tužku na rty, abyste si přizpůsobili svou trvalou barvu na rty, a my ji sladíme.

Rezervujte si termín +420 739 567 112

Permanentní konturovací tužka na rty může:

  • zvýraznit přirozené probarvení rtů,
  • rty budou vypadat plnější, mladší,
  • opraví nedokonalosti, jizvy a asymetrie,
  • zabraňuje , aby se rtěnka otírala a rozmazala do jemných linek kolem úst nebo na zubech.
  • Pomůže těm, kteří mají špatný zrak nebo kteří nemají schopnost linku správně aplikovat.

Permanentní konturovací tužka na rty může být aplikována kolem úst, takže se zdá, že celý ret má barvu. Kontura rtů je rozhodující pro vytvoření tvaru a rovnováhy rtů, které jsou asymetrické, nebo které jsou tenké, nebo jakéhokoli tvaru rtů, který je méně „smyslný“. Při postupném přechodu se trvalá barva linky na rty neaplikuje jako nepřizozně působící čára, ale jako přirozená definice kolem úst. Můžete také zvolit hlubší barvu jako linku na rty a pak ji namíchat se světlejší barvou pro rozzáření celé oblasti rtů.

Pokud uvažujete pouze o stínování , zvažte toto: kosmetickou tužkou na rty linku nanesete a poté přidáte lesk, který linku rozetře do rtů a zjemní. Naproti tomu pokud aplikujete permanentní make-up na rty, nesplyne se rtem a aplikací lesku nezměkne. Z těchto důvodů důrazně doporučujeme, aby se rty vystínovali barvou ve stejnou dobu, kdy se aplikuje trvalá konturovací linka na rty.

Vzhledem k tomu, že rty se hojí jinak než obočí a oční linky, může být k dokončení procesu zapotřebí více než jedna korekce. Mezi korekcemi může dojít ke ztrátě až 50 % nebo více barvy. Je velmi důležité dodržovat pokyny pro následnou péči.

před aplikací rty
Stínované rty + jemná kontura

Cena aplikace pernamentího make-up rty : 3999,- (korekce mezi 6-8 týdnem zdarma)