Proč estetické centrum Fit Raz Dva?
Používáme nejmodernější zařízení.
Klademe si důraz na nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb.
Naši pracovníci jsou vyškolení a mají dlouholeté zkušenosti.

Následná péče specifická pro obočí

Kromě obecných pokynů pro následnou péči postupujte podle těchto konkrétních pokynů pro obočí.

Na ošetřenou oblast nesmíte nic aplikovat, dokud se nezahojí. Výjimku tvoří přípravky následné péče. Není možná aplikace make-upu, krému, vody (s výjimkou čištění podrobně popsaného níže) atd.

Netrhejte si ani nebarvěte obočí, dokud se úplně nezahojí.

Může se stát, že se obě obočí nehojí stejnou rychlostí. Jedno obočí může vytvářet strupy více než druhé. To není důvod k obavám, je to zcela normální.

Po zákroku začne vaše pokožka tvořit ochranné strupy. Můžete pozorovat mokvání pokožky lymfatickou sekrecí. Tekutina by měla být otřena sterilní gázovou podložkou, jinak může zaschnout na kůži a zabránit jí v dýchání a hojení.

Po 24 hodinách po ošetření čistěte denně ošetřenou oblast vlažnou vodou a nealkoholickým mýdlem. Naneste mýdlový roztok na sterilní gázu a vyčistěte 4 až 5krát. Pak vysušte, až bude pokožka zcela suchá. Postupujte velice opatrně mírným poklepáváním. Pokožku v žádném případě silně nedrhněte, netřete, neškrábejte a nestírejte. Ujistěte se, že oblast je zcela suchá, protože bakterie milují vlhkost!

Přípravek následné péče, který jste obdrželi, aplikujte na čistou a vysušenou pokožku. Přípravek aplikujte na místa, kde se začínají tvořit strupy. Aplikaci by jste měli opakovat 2 až 4 krát denně do úplného zahojení. Pokud není pleť před aplikací řádně vysušena, může dojít ke ztrátě pigmentu,

Kůže musí být schopna dýchat, aby se uzdravila. Příliš mnoho produktu může ve skutečnosti ublížit, tím pigment vybledne.

Pokud vám strupy ztvrdnou, mohou se začít uvolňovat a odlupovat předčasně v silné vrstvě včetně aplikovaného pigmentu, a to je nežádoucí. Měkké strupy, které se samy pozvolně odlupují, jsou klíčem k úspěšnému zadržování pigmentu. Nepokoušejte se zrychlit proces odlupování strupů. Pokud vidíte na polštáři strupy, je možné že jste se ve spaní poškrábali. Zvažte tedy prosím nošení rukavic na spaní, pokud je to pro vás přijatelné.

Přípravek následné péče můžete přestat používat, pokud již nemáte žádné strupy. Proces odlupování strupů obvykle trvá 7 až 10 dní, výjimečně ale může trvat až 14 dní. Každý člověk je specifický, má tedy různě dlouhý proces hojení.

DENPÉČE
1Obočí bude vypadat odvážnější a tmavší, než bude po uzdravení. Očekávejte lehké až mírné otoky a zarudnutí. Zarudnutí kůže způsobuje, že barva pigmentu vypadá tmavší.
2Podmínky zůstávají stejné.
3Obočí začne svědit a bude vypadat trochu silnější v textuře. Začíná exfoliace.
4Kůže se začíná šupinovat a nejprve se odlupuje z vnějších okrajů.
5Barva se odlupuje a několik dní se jeví měkčí a šedivější, dokud se barva nevyjasní.
6Barva zesvětlila od svého počátečního příliš tmavého vzhledu. V příštích několika dnech může být barva světlejší než konečná barva.
10Výsledná barva se začíná stabilizovat a promítat. Barva bude i nadále změkčovat, jakmile se proces hojení dokončí.